Kim jesteśmy

Future Healthcare Group, założona w 2003 roku, jest niezależną, prywatną, międzynarodową grupą kapitałową z siedzibą w Lizbonie i biurami w Zurychu (Szwajcaria), Madrycie (Hiszpania), Bukareszcie (Rumunia), Warszawie (Polska), Quito (Ekwador) i Bogocie (Kolumbia).
Misja: „Zapewnienie naszym klientom dostępu do najlepszych warunków zdrowia, życia i dobrego samopoczucia”.

Co tworzymy

Tworzymy i wdrażamy innowacyjne oraz wysoce konkurencyjne produkty i usługi we współpracy z naszymi Klientami Korporacyjnymi. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów oraz wyzwania, z jakimi się borykają, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić każdemu Klientowi elastyczne i indywidualne podejście, pamiętając o tym, że każdy Klient jest niepowtarzalny.

Co robimy

Future Healthcare Group zapewnia swoim klientom korporacyjnym – towarzystwom ubezpieczeniowym, podsystemom opieki zdrowotnej, bankom i dystrybutorom – szeroki zakres usług, począwszy od projektowania produktu, poprzez rozwój operacyjny do pełnego zarządzania wszystkimi niezbędnymi procesami operacyjnymi i klinicznymi w zarządzaniu ubezpieczeniem zdrowotnym i na życie. Future Healthcare Group pozycjonuje się na rynku na podstawie dwóch odrębnych modeli biznesowych: Software as a Service (SaaS) lub Third Party Administrator (TPA).

Wiedza

Podmioty prowadzące działalność na rynku ubezpieczeń na życie i ubezpieczeń zdrowotnych muszą się od kilku lat zmagać z coraz bardziej konkurencyjnym otoczeniem biznesowym, zmniejszającymi się marżami, nowymi dystrybutorami prowadzącymi agresywną politykę oraz rosnącymi oczekiwaniami konsumentów w gospodarce cyfrowej. Z tych powodów dostosowujemy nasze główne kompetencje – w zakresie świadczenia usług medycznych, zarządzania ryzykiem, wdrażania rozwiązań informatycznych i dystrybucji usług finansowych – w celu generowania wartości oraz zwiększania innowacyjności i konkurencyjności.

^