Future Healthcare

YOUR LIFE & HEALTH ENABLER
Slider

O NAS

Future Healthcare Group, założona w 2003 r., to prywatna, niezależna grupa międzynarodowa z siedzibą w Lizbonie i biurami w Madrycie (Hiszpania), Bukareszcie (Rumunia), Warszawie (Polska), Quito (Ekwador) i Bogocie (Kolumbia).
Misja: “Zapewnić naszym klientom dostęp do najlepszych warunków dla zdrowia, życia i dobrego samopoczucia.”

Usług

która ma na celu opracowanie zintegrowanych rozwiązań w zakresie digitalizacji opieki, ułatwiających interfejs między klientami, dostawcami i płatnikami, w celu demokratyzacji jakościowej, humanizowanej, dokładnej i zrównoważonej zintegrowanej  opieki zdrowotnej.

Cały proces zawierania umów, negocjowania i utrzymywania relacji finansowych z dostawcami usług opieki zdrowotnej odbywa się na naszej platformie technologicznej, co umożliwia rygorystyczne i przejrzyste zarządzanie wszystkimi procesami.

Staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby, od projektu produktu, poprzez proces ubezpieczenia, po integralne zarządzanie wszystkimi procesami operacyjnymi i klinicznymi niezbędnymi w zarządzaniu ubezpieczeniami zdrowotnymi i na życie.

Przy zarządzaniu portfelem wymaga coraz bardziej szczegółowej wiedzy na temat zachowań klientów i dostawców, a także trendów ewolucji kosztów opieki zdrowotnej.

Insights FH Group

Adres: Future Healthcare Polska Sp. z o. o.,
Pulawska 2 | 02- 566 Warszawa