O NAS

Future Healthcare Group, założona w 2003 r., to prywatna, niezależna grupa międzynarodowa z siedzibą w Lizbonie i biurami w Madrycie (Hiszpania), Bukareszcie (Rumunia), Warszawie (Polska), Quito (Ekwador) i Bogocie (Kolumbia).


Misja

“Zapewnić naszym klientom dostęp do najlepszych warunków dla zdrowia, życia i dobrego samopoczucia.”

Działamy

Future Healthcare Group zapewnia swoim klientom korporacyjnym - towarzystwom ubezpieczeniowym, systemom opieki zdrowotnej, bankom, dystrybutorom - szeroką gamę usług opracowanych w sposób modułowy, co pozwala im zarządzać wszystkimi procesami i operacjami związanymi z ubezpieczeniem zdrowotnym, na życie lub systemem opieki zdrowotnej. Cała operacja oparta jest na własnej platformie technologicznej, całkowicie cyfrowej, w chmurze, którą można dostosować do wizerunku i procesów każdego z naszych klientów korporacyjnych.
Future Healthcare Group pozycjonuje się na rynku z 2 odrębnymi modelami biznesowymi - Software as a Service (SaaS) oraz Third Party Administrator (TPA).

Tworzymy

We współpracy z naszymi klientami korporacyjnymi opracowujemy i obsługujemy innowacyjne i konkurencyjne produkty i usługi. Rozumiemy ich potrzeby i złożoność wymagań, dlatego dostosowujemy wszystkie rozwiązania, aby zagwarantować elastyczność i personalizację oczekiwaną przez naszych klientów.

Posiadamy wiedzę

Aby nadążyć za nowymi wymaganiami rynku ubezpieczeń na życie i ubezpieczeń zdrowotnych, odbiorcy muszą wprowadzić innowacje w swoich mechanizmach zarządzania, aby móc reagować na coraz bardziej konkurencyjne otoczenie z obniżonymi marżami, z którego wyłaniają się nowi i coraz bardziej agresywni gracze dystrybucyjni. 
Jednocześnie oczekiwania klientów w coraz bardziej cyfrowym świecie są bardzo wysokie i wymagają tempa, która wymaga nowych reakcji. W związku z tym połączyliśmy nasze podstawowe kompetencje - medycynę, zarządzanie ryzykiem, technologię informacyjną i dystrybucję usług finansowych - w celu tworzenia wartości, innowacji i konkurencyjności.

Dedykujemy

Future Healthcare pozycjonuje się na rynku jako partner strategiczny, gwarantujący maksymalną pewność, elastyczność i rygor działania, który opiera się na następujących filarach:


 • Zarządzanie Skoncentrowane na Osobach
 • Zintegrowana Platforma Cyfrowa
 • Elastyczność i dopasowanie do Klienta
 • Wysoka Wydajność i Konkurencyjność
 • Analiza Użytkowania i Zarządzania Ryzykiem

Nasze aspiracje

Dla firmy Future Healthcare współpraca z klientami korporacyjnymi jest wsparciem dla swoich zespołów. Firma stara się realizować operacje, które pozwolą jej osiągnąć 3 główne cele:


 • Zapewnienie wszystkim klientom doskonałego doświadczenia we wszystkich kontaktach z firmą ubezpieczeniową lub systemem opieki zdrowotnej, odpowiadając na bieżące potrzeby i oczekiwania, których wymaga „konsument cyfrowy”;
 • Poprawę wyników technicznych Firmy, poprzez optymalizację procesów kontroli kosztów i wydatków na opiekę zdrowotną, a mianowicie ograniczenie nadużyć, zapobieganie oszustwom, wdrażanie audytów i lepsze zarządzanie ryzykiem;
 • Obniżenie kosztów administracyjnych w biznesie zdrowotnym, poprzez platformę w pełni zintegrowaną z podstawowymi systemami towarzystwa ubezpieczeniowego lub systemami opieki zdrowotnej, umożliwiając w ten sposób wysoki poziom automatyzacji procesów operacyjnych. 


Oferujemy

Portfolio usług Future Healthcare zostało opracowane modułowo w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z zarządzaniem prywatnym lub publicznym ubezpieczeniem zdrowotnym, ubezpieczeniem na życie lub :

 • Cyfrowa Opieka Zdrowotna
 • Usługi Medyczne
 • Zarządzanie portfelem ubezpieczeń
 • Zarządzanie Usługami

Wszystkie usługi świadczone przez Future Healthcare mogą być klasyfikowane jako Software as a Service (SaaS) lub Third Party Administrator (TPA). W każdym modelu biznesowym i we wszystkich modułach naszej oferty gwarantowane jest całkowite dostosowanie do procesów i wizerunku naszego Klienta Korporacyjnego.
Adres: Future Healthcare Polska Sp. z o. o.,
Pulawska 2 | 02- 566 Warszawa